ES52-00041C33X
ES52-00041C33X
Bat king black
ES52-00041C33X - 2
ES52-00041C33X - 3
ES52-00041C33X - 4
ES52-00041C33X - 5
ES52-00041C33X - 6
ES52-00041C33X - 7
1
Bat king black
ES52-00041C33X - 2
ES52-00041C33X - 3
ES52-00041C33X - 4
ES52-00041C33X - 5
ES52-00041C33X - 6
ES52-00041C33X - 7
Raktáron :  5 db
Alacsony készlet
Szín:
FEKETE
Szállítási idő:
1-3 munkanap
További adatok
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
Forradalmi Prostatamasszázs és G-pont Stimulátor – Mély Élvezet Minden Pillanatban
Miért válassza ezt az innovatív masszírozót?
  • Tökéletesen vízálló: Akár a tus alatt is élvezheti, a könnyű tisztítás pedig garantált.
Praktikus technikai adatok:
  • Anyagok: Bőrbarát, puha szilikon és strapabíró ABS – biztonságos és kényelmes használat.
  • Méretek: 132 mm x 131 mm x 41 mm – ideális méret az egyszerű kezeléshez és precíz stimulációhoz.